Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Темирскому району
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2023 года № 135
В соответствии подпунктами 2) и 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темирский районный маслихат РЕШИЛ:

Темір ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 135 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365–бабының 3–тармағының 2) және 3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Темирскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Темирскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Темирского районного маслихата от 24 июля 2023 года № 65 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Темирскому району".

1. Темір ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Темір ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2–қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Темір ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 шілдедегі № 65 шешімінің күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 135
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Темирскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления на расчетную единицу м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 135 шешіміне 1–қосымша
Темір ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Есептік бурлікте жинақталудың жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын