О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 26 декабря 2023 года № 288
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) Постановление акимата Темирского района от 5 декабря 2022 года за № 253 "Об установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации";
2) Постановление акимата Темирского района от 5 декабря 2022 года за № 252 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год";
3) Постановление акимата Темирского района от 5 декабря 2022 года за № 254 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения";
4) Постановление акимата Темирского района от 5 декабря 2022 года за № 255 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Темирского района С. Аманбаев

Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 288 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Темір ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) Темір ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 253 "2023 жылға Темір ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасын белгілеу туралы" қаулысының;
2) Темір ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 252 "2023 жылға Темір ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының;
3) Темір ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 254 "2023 жылға Темір ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының;
4) Темір ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 255 "2023 жылға Темір ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған,білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі С. Аманбаев