О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2022 года № 208 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2023-2025 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 24 апреля 2023 года № 25. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 208 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 177089) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 972 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 153 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 651 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 168 тысяч тенге;
2) затраты – 112 981,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -9,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 9,3 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 496 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 054 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 15 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 427 тысяч тенге;
2) затраты – 41 109 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -613 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 613 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 613 тысяч тенге.".
Пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 516,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 203 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 026,1 тысяч тенге;
2) затраты – 44 616,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 208 "2023-2025 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 25 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 208 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 177089 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 112 972 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 651 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 168 мың теңге;
2) шығындар – 112 981,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9,3 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 40 496 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 427 мың теңге;
2) шығындар – 41 109 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -613 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 613 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 613 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 516,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 203 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 287 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 026,1 мың теңге;
2) шығындар – 44 616,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

"13. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 658,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 391 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 693 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 574,4 тысяч тенге;
2) затраты – 42 877,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -218,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 218,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 218,7 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 14 898,4 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 3 862 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 1 546 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 1 695,1 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 2 175,5 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 1 729,6 тысяч тенге;

"13. 2023-2025 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 658,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 391 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 693 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 574,4 мың теңге;
2) шығындар – 42 877,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 218,7 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2023 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 14 898,4 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 3 862 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 1 546 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 1 695,1 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 2 175,5 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 1 729,6 мың теңге;

Кайындинскому сельскому округу – 1 838,8 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 2 051,4 тысяч тенге;
2) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 69 544,3 тысяч тенге, в том числе:
Кайындинскому сельскому округу – 69 544,3 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.".

Қайыңды ауылдық округіне – 1 838,8 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 2 051,4 мың теңге;
2) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 69 544,3 мың теңге, оның ішінде:
Қайыңды ауылдық округіне – 69 544,3 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.".