О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 328 "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 60
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 328 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тассайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 155 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 865 тысяч тенге;
2) затраты - 71 155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсанындағы № 328 шешімі негізінде "2023-2025 жылдарға арналған Тассай ауылыдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 60 шешімі
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсанындағы № 328 шешімі негізінде "2023-2025 жылдарға арналған Тассай ауылыдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 155 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 865 мың теңге;
2) шығындар – 71 155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;