О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 деабря 2022 года № 347 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 3 мая 2023 года № 35. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 347 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айшуакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 64390,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3791,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 150,0 тысяч тенге;
доходы от продажи основных капиталов- 30,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 60419,8 тысяч тенге;
2) затраты - 65118,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -727,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 727,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 727,4 тысяч тенге.";
в пункте 4 изложить в новой редакции":

Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 "2023-2025 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 35 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 "2023-2025 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64390,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3791,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60419,8 мың теңге;
2) шығындар – 65118,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -727,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 727,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 727,4 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын

"4. Учесть в бюджете Айшуакского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 60419,8 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 3 мая 2023 года № 35

"4. 2023 жылға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 60419,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 35 шешіміне қосымша