О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 346 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 1 августа 2023 года № 76. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 346 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского городского бюджета 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 406263,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 100810,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16449,0 тысяч тенге; поступления трансфертов – 288504,6 тысяч тенге;
2) затраты – 407659,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1396,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1396,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов –0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1396,1 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете города Шалкар на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 288504,6 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима города Шалкар.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 346 "2023-2025 жылдарға арналған Шалқар қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 тамыздағы № 76 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 346 "2023-2025 жылдарға арналған Шалқар қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 406263,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 100810,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16449,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 288504,6 мың теңге;
2) шығындар – 407659,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1396,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1396,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыз түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1396,1 мың теңге";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
" 4. 2023 жылға арналған Шалқар қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен 288504,6 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.