О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 деабря 2022 года № 347 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2023 года № 117. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 347 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айшуакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69647,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5637,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 69,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 63940,7 тысяч тенге;
2) затраты - 70375,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -727,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 727,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 727,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 "2023-2025 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 117 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 "2023-2025 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 69647,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5637,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63940,7 мың теңге;
2) шығындар – 70375,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -727,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 727,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 727,4 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Учесть в бюджете Айшуакского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 63940,7 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Айшуакского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

"4. 2023 жылға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 63940,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Айшуақ ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев