О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 349 "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2023 года № 147. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районый маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 349 "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бершугирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48124,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 18011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4306,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25797,0 тысяч тенге;
2) затраты - 51792,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3668,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3668,0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение долга – 0 тенге;

Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 349 "2023-2025 жылдарға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 147 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 349 "2023-2025 жылдарға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бершүгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48124,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4306,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25797,0 мың теңге;
2) шығындар – 51792,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3668,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3668,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3668,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 19 декабря 2023 года № 147
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 349
Бюджет Бершугирского сельского округа на 2023 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3668,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 147 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 349 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер