О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2022 года № 35-100 "О бюджете города Қонаев на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 24 июля 2023 года № 8-27
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 35-100 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 39 013 960 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 20 842 088 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 65 680 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 251 783 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 17 854 409 тысяч тенге;
2)затраты 43 388 321 тысяча тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 18 143 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 25 875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7 732 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 122 604 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 122 604 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 35-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 шілдедегі № 8-27 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-100 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 39 013 960 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 842 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 65 680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 251 783 мың теңге;
трансферттер түсімі 17 854 409 мың теңге;
2)шығындар 43 388 321 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 18 143 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 25 875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7 732 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 122 604 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 122 604 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 4 515 108 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 515 108 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 591 479 тысяч тенге;
погашение займов 257 091 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 180 720 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Исполняющий обязанности председателя маслихата города Қонаев Б. Садыков

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 515 108 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 515 108 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 3 591 479 мың теңге;
қарыздарды өтеу 257 091 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 180 720 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихаты төрағасының міндетін атқарушы Б. Садықов

117 361
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
117 361
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 357 878
1
Социальное обеспечение
152 362
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 362
005
Государственная адресная социальная помощь
152 362
2
Социальная помощь
1 086 528
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 037 028
002
Программа занятости
462 323
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 350
006
Оказание жилищной помощи
5 871
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
145 264
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 815
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 410
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
273 341
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62 654
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
49 500
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
49 500
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
118 988
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118 988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 866
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 443
021
Капитальные расходы государственного органа
3 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
39 477
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

117 361
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
117 361
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 357 878
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
152 362
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152 362
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
152 362
2
Әлеуметтiк көмек
1 086 528
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 037 028
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
462 323
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 350
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 871
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
145 264
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 815
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 410
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
273 341
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62 654
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
49 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
49 500
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
118 988
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118 988
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 866
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 443
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
39 477
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту