О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2022 года № 35-100 "О бюджете города Қонаев на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 10 ноября 2023 года № 14-43
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 35-100 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 40 705 543 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 20 894 813 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 64 957 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 201 783 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 19 543 990 тысяч тенге;
2)затраты 42 534 265 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование (-) 8 667 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 667 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 122 604 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 122 604 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 35-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 14-43 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-100 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 40 705 543 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 894 813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 64 957 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 201 783 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 543 990 мың теңге;
2)шығындар 42 534 265 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу (-) 8 667 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 667 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 122 604 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 122 604 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1 942 659 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 942 659 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 1 019 030 тысяч тенге;
погашение займов 257 091 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 180 720 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Қонаев К. Ахметтаев
Приложение к решению маслихата города Қонаев от "__" ______ 2023 года № ___

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 942 659 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 942 659 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 019 030 мың теңге;
қарыздарды өтеу 257 091 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 180 720 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы Қ. Ахметтаев
Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы "___" _________ № _________ шешіміне қосымша

6 027
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 027
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6 027
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
29 505
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
29 505
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
29 505
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
29 505
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 009 504
1
Социальное обеспечение
152 362
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 362
005
Государственная адресная социальная помощь
152 362
2
Социальная помощь
728 049
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
678 549
002
Программа занятости
152 991
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 436
006
Оказание жилищной помощи
1 632
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
133 944
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 353
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 410
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
265 414
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 369
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
49 500
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
49 500
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
129 093
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 093

6 027
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 027
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6 027
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
29 505
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
29 505
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
29 505
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
29 505
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 009 504
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
152 362
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152 362
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
152 362
2
Әлеуметтiк көмек
728 049
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
678 549
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
152 991
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 436
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 632
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
133 944
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 353
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80 410
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
265 414
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 369
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
49 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
49 500
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
129 093
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 093