О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2022 года № 35-100 "О бюджете города Қонаев на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 17 января 2023 года № 37-109
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 35-100 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 24 835 841 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 20 842 088 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 65 676 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 250 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 678 077 тысяч тенге;
2)затраты 28 152 087 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 44 018 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 51 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7 732 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 35-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 37-109 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-100 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 24 835 841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 842 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 65 676 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 250 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 678 077 мың теңге;
2)шығындар 28 152 087 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 44 018 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 51 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7 732 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 3 360 264 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 360 264 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 3 617 354 тысячи тенге;
погашение займов 257 090 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нурсолтанова

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 360 264 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 360 264 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 3 617 354 мың теңге;
қарыздарды өтеу 257 090 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нурсолтанова

140 362
005
Государственная адресная социальная помощь
140 362
2
Социальная помощь
1 024 075
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
951 075
002
Программа занятости
462 323
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 108
006
Оказание жилищной помощи
5 871
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
143 884
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 815
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 410
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
196 010
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 654
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
73 000
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
73 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 569
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 569
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 366
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 443
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
16 800
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
11 960
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 030 493
1
Жилищное хозяйство
6 955 680
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 194 680
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5 012 817

140 362
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
140 362
2
Әлеуметтiк көмек
1 024 075
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
951 075
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
462 323
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 108
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 871
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
143 884
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 815
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 410
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
196 010
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 654
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
73 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
73 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 569
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 569
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 366
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 443
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
16 800
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 030 493
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 955 680
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 194 680
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5 012 817

32 005
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
32 005
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
32 005
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 094 583
1
Топливо и энергетика
1 094 583
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 094 583
019
Развитие теплоэнергетической системы
1 094 583
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38 841
1
Сельское хозяйство
28 434
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
28 434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
28 434
6
Земельные отношения
1 036
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
1 036
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 036
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 371
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 371
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 371
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 239
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 239
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34 239
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
34 239
12
Транспорт и коммуникации
2 532 465
1
Автомобильный транспорт
2 218 813
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 218 813
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
440 174
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 778 639
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
313 652
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
313 652
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

32 005
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
32 005
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 005
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 094 583
1
Отын және энергетика
1 094 583
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 094 583
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 094 583
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38 841
1
Ауыл шаруашылығы
28 434
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
28 434
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 434
6
Жер қатынастары
1 036
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
1 036
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 036
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 371
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 371
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 371
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 239
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 239
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34 239
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 239
12
Көлiк және коммуникация
2 532 465
1
Автомобиль көлiгi
2 218 813
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 218 813
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
440 174
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 778 639
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
313 652
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
313 652
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау