О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 06 января 2023 года № 32-119 о бюджете "Сельские округа Балхашского района на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 7 августа 2023 года № 6-24
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2023-2025 годы" от 06января 2023 года № 32-119 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 46 085тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 041 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 044 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 441тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 603 тысяча тенге;
2) затраты 55 834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9751 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9751тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 42 250 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 945 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 305тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 449 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 698 тысяч тенге;
2) затраты 42 698 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 448 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 448 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтарындағы № 32-119 "Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 тамыздағы № 6-24 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқащ аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 06 қаңтардағы № 32-119 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 085мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 044 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 441мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26603 мың теңге;
2) шығындар 55 834 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9751 теңге.
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 250 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38 305 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 449мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26856 мың теңге;
2) шығындар 42 698 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 448 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 448 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 39 520 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3770 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 750 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 869 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 25 881 тысяч тенге;
2) затраты 39 616 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 889 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 128 128 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 762 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 97 366 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 44 243тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 53 123 тысячи тенге;
2) затраты 131 736 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3608 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3608 тысячтенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 49 027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 081тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 910 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 30 171 тысяч тенге;
2) затраты 51 906тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2879 тысяч тенге;

1) кірістер 39 520мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 35 750мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 869 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 25881 мың теңге;
2) шығындар 39 616 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 128 128 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30762 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 97 366 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 44 243 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 53123 мың теңге;
2) шығындар 131 736 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3608 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3608 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 081 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 910 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 30171 мың теңге;
2) шығындар 51906 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2879 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 949 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
17. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 949 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 4343 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 7 августа 2023 года № 6-24 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Бюджет Акдалинского сельского округана 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

18. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 тамыздағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №6-24 шешіміне 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №32-119 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата От 7 августа 2023 года №6-24 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Бюджет Акжарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 тамыздағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-24 шешіміне 2 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №32-119 шешіміне 4 қосымша
2023 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер