О решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-50 "О бюджете Балхашского района на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2023 года № 15-50.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
2. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 5 078 688 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 962 688 тысяч тенге;
неналоговые поступления 54 001 тенге;
поступления от продажи основного капитала 118 419 тенге;
поступления трансфертов 3 943 559 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 766 162 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 157 790 тысяч тенге;
субвенции 2 019 607 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.
2) затраты 6 357 583 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1 008 896 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1 063 010 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 54 114 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 "Балқаш ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 078 688 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 962 688 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 54 022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 118 419 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 943 559 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 766 162 мың теңге;
даму трансферттері 1 157 790 мыңге;
субвенциялар 2 019 607 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаржының қалдықтары 428 175 мың теңге.
2) шығындар 6 357 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1 008 896 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1 063 010 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 54114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 428 175 мың теңге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 008 896 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 008 896 тысячи тенге.
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решениями Балхашского районного маслихата Алматинской области от 23.10.2024 № 27-104 (вводится в действие с 01.01.2024).

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 008 896 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 008 896 мың теңге."
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 428 175 мың теңге."
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 27-104 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2024 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-50
Сноска. Приложение 1 в редакции решениями Балхашского районного маслихата Алматинской области от 23.10.2024 № 27-104 (вводится в действие с 01.01.2024).
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 27-104 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер