О решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-50 "О бюджете Балхашского района на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2023 года № 15-50
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
2. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 6 425 917тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 944 428 тысяч тенге;
неналоговые поступления 54 001 тенге;
поступления от продажи основного капитала 108 683тенге;
поступления трансфертов 4 318 805тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 813 497 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие1 485 838 тысяч тенге;
субвенции 2 019 607 тысячи тенге;
2) затраты 6 425 917тысячи тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 "Балқаш ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 425 917 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 944 428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 54 001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 108 683мың теңге;
трансферттер түсімі 4 318 805мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 813 497 мың теңге;
даму трансферттері 1 485 838 мыңге;
субвенциялар 2 019 607 мың теңге;
2) шығындар 6 425 917 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 158 176 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 212 290 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 54 114 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 158 176 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 158 176 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

3) таза бюджеттік кредиттеу 158 176 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 212 290 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 54114 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 158 176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 158 176 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.