О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 6 января 2023 года № 44-205 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2023-2025 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2023 года № 15-85
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2023-2025 годы" от 6 января 2023 года № 44-205 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 177 692) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 51 176 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 969 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 207 тысяч тенге;
2) затраты 51 596 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 420 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 420 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 60 533 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 453 тысячи тенге;
2) затраты 60 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 272 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 272 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 272 тысячи тенге.";

Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 44-205 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-85 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 44-205 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177 692 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 176 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 969 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 41 207 мың теңге;
2) шығындар 51 596 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 420 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 420 мың теңге.";
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 60 533 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 51 453 мың теңге;
2) шығындар 60 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 272 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 272 мың теңге.";

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 491 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 491 тысяча тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, бюджету, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму, инновационному развитию, промышленности, строительству, транспорту, связи, энергетике, жилищно-коммунальному хозяйству, сельскому хозяйству и регулированию земельных отношений, охране окружающей среды, эффективному использованию природных ресурсов".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 491 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 491 мың теңге. ".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм, инновациялық даму, өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуникация, энергетика, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, ауылшаруашылығы және жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Мусирбаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 15-85
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 6 января 2023 года № 44-205 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2023-2025 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Мусирбаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-85 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-205 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 15-85
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 6 января 2023 года № 44-205 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2023-2025 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-85 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-205 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер