О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2023-2025 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 6 января 2023 года № 44-205.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 51 176 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 969 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 207 тысяч тенге;
2) затраты 51 596 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 420 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 420 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 15-85 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 60 533 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 453 тысячи тенге;
2) затраты 60 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 272 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 272 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 272 тысячи тенге.

Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 44-205 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 13-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 176 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 969 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 41 207 мың теңге;
2) шығындар 51 596 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 420 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 420 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 15-85 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 60 533 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 51 453 мың теңге;
2) шығындар 60 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 272 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 272 мың теңге.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 684 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 684 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2023 № 14-80 (Вводится в действие с 01.01.2023).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, экономическому и социальному развитию, бюджету, торговле, бытовому обслуживанию населения, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 684 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 684 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 14-80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, экономикалық және әлеуметтік даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Арипова
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 06 января 2023 года № 44-205
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 15-85 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

13. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Арипова
Райымбек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 44-205 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 15-85 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 06 января 2023 года № 44-205
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 15-85 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық маслихатының 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 44-205 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 15-85 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер