О признании утратившим силу решение Талгарского районного маслихата от 30 сентября 2021 года № 13-46 "Об утверждении регламентов собраний местных сообществ города Талгар и сельских округов Талгарского района"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 17 мая 2023 года № 4-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талгарского районного маслихата "Об утверждении регламентов собраний местных сообществ города Талгар и сельских округов Талгарского района" от 30 сентября 2021 года № 13-46.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата У. Даркенбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 13-46 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 4-18 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5 тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 13-46 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы У. Даркенбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков