О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7-35-162 "О бюджете Уйгурского района на 2023-2025 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 15 мая 2023 года № 8-3-24
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7-35-162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177375) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 7 787 621 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 956 767 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 054 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 680 898 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 133 902 тысячи тенге;
2) затраты 8 244 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 59 216 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 103 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 44 284 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-35-162 "Ұйғыр ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 мамырдағы № 8-3-24 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-35-162 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177375 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 787 621 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 956 767 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 054 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 680 898 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 133 902 мың теңге;
2) шығындар 8 244 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 59 216 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 103 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 44 284 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 515 860 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 515 860 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 103 500 тысяч тенге;
погашение займов 44 285 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 456 645 тысяч тенге.
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Уйгурского районного маслихата Н. Есжан

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 515 860 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 515 860 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 103 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу 44 285 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 456 645 мың теңге.
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н.Есжан

174 827
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
225 823
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
84 158
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59 736
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 736
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 844
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 932
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
11 960
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 936 461
1
Жилищное хозяйство
1 286 755
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 241 755
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
916 757
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
228 998
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
45 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
45 000
2
Коммунальное хозяйство
1 636 806
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
64 000
005
Развитие коммунального хозяйства
64 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 567 806
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 260
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 570 806
3
Благоустройство населенных пунктов
12 900
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 900
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5 100
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 800
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

174 827
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
225 823
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
84 158
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59 736
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
59 736
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 844
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 932
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
2 936 461
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 286 755
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 241 755
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
916 757
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
228 998
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
96 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
45 000
2
Коммуналдық шаруашылық
1 636 806
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
64 000
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
64 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 567 806
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 260
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 570 806
3
Елді-мекендерді көркейту
12 900
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 900
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
5 100
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
7 800
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк