О признании утратившим силу постановления
Постановление акимата Кегенского района Алматинской области от 18 октября 2023 года № 160
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года" О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан " акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кегенского района от 24 ноября 2022 года №178 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабылбекова Кенеса Кунесбаевича.
и.о акима района К. Кабылбеков

Қаулының күшін жою туралы
Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 160 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 37-бабынасәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кеген ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы №178 "Пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулының күші жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кабылбеков Кенес Кунесбаевичке жүктелсін.
Аудан әкімінің м.у.а. К.Кабылбеков