О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 45-148 "О бюджете Кегенского района на 2023-2025 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2023 года № 14-65
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 45-148 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 178026) "О бюджете Кегенского района на 2023-2025 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 8 356 368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 658 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 564 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 57 979 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 631 245 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 8 663 043 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 106 316 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 155 250 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 48 934 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 45-148 "Кеген ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-65 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 45-148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178026 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
2023-2025 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 356 368 мың теңге;
салықтық түсімдер 1 658 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 564 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 57 979 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 631 245 мың теңге;
2) шығындар 8 663 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 106 316 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 155 250 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 48 934 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 412 991 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 412 991 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 155 250 тысяч тенге;
погашение займов 48 934 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 306 675 тысяч тенге.
2. Приложение 1 указанного решения написать в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Председатель маслихата А. Нұғман

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 412 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 412 991 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 155 250 мың теңге;
қарыздарды өтеу 48 934 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 306 675 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Мәслихат төрағасы А. Нұғман

34 389
014
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
29 889
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 500
3
Информационное пространство
112 314
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 590
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 590
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 398
006
Функционирование районных (городских) библиотек
46 098
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
300
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
53 326
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 629
007
Функционирование районных (городских) библиотек
45 793
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
904
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
48 933
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 700
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 700
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
12 795
014
Капитальные расходы государственного органа
1 500
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
22 938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
22 938
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
112 564
1
Сельское хозяйство
29 090
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
29 090
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
29 090
6
Земельные отношения
40 377
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
40 377
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 556
007
Капитальные расходы государственного органа

34 389
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
29 889
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 500
3
Ақпараттық кеңiстiк
112 314
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 590
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 590
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 398
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
46 098
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
300
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
53 326
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 629
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
45 793
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
904
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
48 933
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 700
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 700
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 295
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 795
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
22 938
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 938
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
112 564
1
Ауыл шаруашылығы
29 090
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
29 090
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 090
6
Жер қатынастары
40 377
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
40 377
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 556
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары