О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 6 января 2023 года № 46-154 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2023 года № 14-66
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 6 января 2023 года № 46-154 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 178301):
пункты 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 304 390 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 61 123 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 243 267 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 307 662 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 272 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 272 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 272 тысячи тенге";
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 43 245 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 378 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 867 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 43 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 263 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 263 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 263 тысячи тенге";

Кеген аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтарындағы № 46-154 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-66 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 06 қаңтардағы № 46-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178301 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 304 390 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 61 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 243 267 мың теңге;
2) шығындар 307 662 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 272 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 272 мың теңге;"
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 245 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 867 мың теңге;
2) шығындар 43 508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 263 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 263 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 263 мың теңге;"

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 197 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 197 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 197 тысяч тенге";
"8. Утвердить бюджет Тасашинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 67 484 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 221 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 62 263 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 67 703 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 219 тысяч тенге";
"10. Утвердить бюджет Туйыкского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 47 612 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 688 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 924 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 49 831 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 219 тысяч тенге";
"11. Утвердить бюджет Сатинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 64 509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 197 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 197 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 197 мың теңге;"
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Тасашы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 484 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 62 263 мың теңге;
2) шығындар 67 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 219 мың теңге;"
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Тұйық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 612 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 688 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42 924 мың теңге;
2) шығындар 49 831 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 219 мың теңге;"
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 509 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 316 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 316 тысяч тенге".
2. Приложении 1, 7, 10, 13, 19, 22, 28, 31, 34 к указанному решению написать в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к этому решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата А. Нұғман

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 316 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 316 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 19, 22, 28, 31, 34 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Нұғман

056
Погашение долга аппарата акима города, села, поселка, сельского округа районного значения в вышестоящий бюджет
0

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0