"О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2023-2025 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 6 января 2023 года № 46-154.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кегенский районный маслихат решил:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 304 390 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 61 123 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 243 267 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 307 662 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 272 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 272 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 272 тысячи тенге"
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 14-66 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 86 172 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 925 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 66 247 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 87 042 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 870 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 870 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 870 тысяч тенге.

"Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы"
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 46-154 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 304 390 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 61 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 243 267 мың теңге;
2) шығындар 307 662 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 272 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 272 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 14-66 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 66 247 мың теңге:
2) шығындар 87 042 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 870 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 870 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 870 мың теңге;"

124
Аппарат акима города, села, поселка, сельского округа районного значения
0
056
Погашение долга аппарата акима города, села, поселка, сельского округа районного значения в вышестоящий бюджет
0
Приложение 4 к решению Кегенского района маслихат от 06 января 2023 года № 46-154
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 09.11.2023 № 12-56 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген ауданы маслихатының 2023 жылғы 06 қаңтардағы № 46-154 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 09.11.2023 № 12-56 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер