О присвоении наименований некоторым безымянным улицам селаКеген, Туменбай и Темирлик Кегенского сельского округа
Решение акима Кегенского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 4 августа 2023 года № 57
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения селаКеген, Туменбай,Темирлик, Кегенского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села
Кеген Кегенского сельского округа:
безымянной улице – улица "Абай Кунанбаев";
безымянной улице – улица "Амангелди Иманов";
безымянной улице – улица "Акай Нусипбеков";
безымянной улице – улица "Байбарак Жаксылыкулы";
безымянной улице – улица "Айтжан Туркебайулы";
безымянной улице – улица "Сарсембай Бейсембетулы";
безымянной улице – улица "Аурухана маны";
безымянной улице – улица "Капез Байгабылов";
безымянной улице – улица "Бауыржан Момышулы";
безымянной улице – улица "Гани Муратбаев";
безымянной улице – улица "Алия Молдагулова";
безымянной улице – улица "Жамбыл Жабаев";
безымянной улице – улица "Мука Жаркынбасулы";
безымянной улице – улица "Жаменке Мамбетулы";
безымянной улице – улица "Ашадан Зыхайулы";
безымянной улице – улица "Копир маны";
безымянной улице – улица "Жумахан Корганбайулы";
безымянной улице – улица "Ыдырыс Кошкинов";
безымянной улице – улица "Каныш Сатбаев";
безымянной улице – улица "Майлы Орманов";
безымянной улице – улица "Маншук Маметова";
безымянной улице – улица "Ынтымак";
безымянной улице – улица "Ыбырай Алтынсарин";
безымянной улице – улица "Шокан Уалиханов";
безымянной улице – улица "Шарип Мыкитанулы";
безымянной улице – улица "Узак Батыр Саурыкулы";
безымянной улице – улица "Узак Багаев";
безымянной улице – улица "Тюп";
безымянной улице – улица "Курманали Толебайулы";
безымянной улице – улица "Сусынбай Калмакбаев";
безымянной улице – улица "Сейдахмет Коргасбайулы";
безымянной улице – улица "Саяжай";
безымянной улице – улица "Райымбек батыр";
безымянной улице – улица "Ораз Жандосов";
безымянной улице – улица "Молдакын Мусиралиулы";
безымянной улице – улица "Арипбай Алыбаев".
2. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Туменбай Кегенского сельского округа:
безымянной улице – улица "Акшокы";
безымянной улице – улица "Арасан";
безымянной улице – улица "Сарытау".
3. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села ТемирликКегенского сельского округа:
безымянной улице – улица "Темирлик".

Кеген ауылдық округінің Кеген және Түменбай, Темірлік ауылдарының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Кеген ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 4 тамыздағы № 57 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Кеген ауылдық округінің Кеген, Түменбай, Темірлік ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Кеген ауылдық округінің Кеген ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі
атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Абай Құнанбаев" көшесі
атауы жоқ көшесіне – "Амангелді Иманов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ақай Нүсіпбеков" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Айтжан Түркебайұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Байбарақ Жақсылықұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сәрсембай Бейсембетұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Аурухана маңы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Қапез Байғабылов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ғани Мұратбаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Әлия Молдағұлова" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Жамбыл Жабаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Мұқа Жарқынбасұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Жәмеңке Мәмбетұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Әшәдан Зыхайұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Көпір маңы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Жұмахан Қорғанбайұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ыдырыс Көшкінов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Қаныш Сәтбаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Майлы Орманов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Мәншүк Мәметова" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ынтымақ" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ыбырай Алтынсарин" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Шоқан Уәлиханов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Шәріп Мықитанұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ұзақ Батыр Саурықұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ұзақ Бағаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Түп" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Құрманәлі Төлебайұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сусынбай Қалмақбаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сейдахмет Қорғасбайұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Саяжай" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Райымбек батыр" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ораз Жандосов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Молдақын Мүсірәліұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Әріпбай Алыбаев" көшесі;
2. Кеген ауылдық округінің Түменбай ауылының атауы жоқ көшелеріне
келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Ақшоқы" көшесі
атауы жоқ көшесіне – "Арасан" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сарытау" көшесі;
3. Кеген ауылдық округінің Темірлік ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Темірлік" көшесі;

4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кегенского сельского округа Р.Масенов

4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Округ әкімі Р.Масенов