Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Семей области Абай от 14 августа 2023 года № 9. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 29 ноября 2023 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 29.11.2023 № 11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48 и 50  Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом и. о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола № 9 вне очередного заседания комиссии города Семей по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации от 14 августа 2023 года, РЕШИЛ:
1.  Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории села Прииртышское Иртышского сельского округа города Семей области Абай.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Семей Досмаганбетова Р. М. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 14 августа 2023 года.
Аким города Н. Нурсагатов

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 14 тамыздағы № 9 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 29 қарашадағы № 11 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 29.11.2023 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1 - тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 және 50-бабтарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м. а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі Семей қалалық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2023 жылғы 14 тамыздағы № 9 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Семей қаласы Ертіс ауылдық округінің Прииртышское ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Семей қаласы әкімінің орынбасары Р. М. Досмағанбетов тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 14 тамыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов