О признании утратившим силу решения акима города Семей от 14 августа 2023 года № 9 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Семей области Абай от 29 ноября 2023 года № 11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким города РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Семей от 14 августа 2023 года № 9 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 185093).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нурсагатов

"Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Семей қаласы әкімінің 2023 жылғы 14 тамыздағы № 9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 29 қарашадағы № 11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, қала әкімі ШЕШТІ:
1. "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 185093 болып тіркелген) Семей қаласы әкімінің 2023 жылғы 14 тамыздағы № 9 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов