О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2022 года № 30/5-VІІ "О бюджете Абайского района на 2023-2025 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2023 года № 2/7-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 22 декабря 2023 года № 11/3-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 22.12.2023 № 11/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Абайского района на 2023 -2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 30/5-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Абайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 284 061,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 066 372,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 763,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 203 926,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5 306 551,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 760,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 800,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 040,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 250,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 250,4 тысяч тенге;
поступление займов – 82 800,0 тысяч тенге;
погашение займов – 53 040,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 490,4 тысяч тенге.";
приложении 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;

Мәслихаттың 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/5-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2/7-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/3-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 11/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/5-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 284 061,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 066 372,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 763,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 203 926,3 мың теңге;
2) шығындар – 5 306 551,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 760,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 800,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 040,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 250,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 250,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 800,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 53 040,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 490,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;

наименование программы 451 017 в приложениях 2, 3 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью".

көрсетілген шешімнің 2, 3 қосымшаларындағы 451 017 бағдарламасының атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету".

23 848,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
23 848,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
114 480,4
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
114 480,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 266,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
39 266,4
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
75 214,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
74 891,0
017
Капитальные расходы государственного органа
323,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 559,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 559,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 559,8
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
11 559,8
12
Транспорт и коммуникации
204 342,0
1
Автомобильный транспорт
198 558,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
198 558,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
21 400,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
177 158,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 784,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 784,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
5 784,0
13
Прочие
698 176,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
162 872,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
162 872,1
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
162 872,1
9
Прочие
535 304,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

23 848,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 848,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
114 480,4
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
114 480,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39 266,4
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
39 266,4
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
75 214,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 891,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
323,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 559,8
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 559,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 559,8
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 559,8
12
Көлiк және коммуникация
204 342,0
1
Автомобиль көлiгi
198 558,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
198 558,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21 400,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
177 158,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 784,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 784,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
5 784,0
13
Басқалар
698 176,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
162 872,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
162 872,1
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
162 872,1
9
Басқалар
535 304,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі