О бюджете Архатского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архатского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 55 054,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 775 ,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 45 279,8 тысяч тенге;
2) затраты – 58 084,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3029,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3029,3 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3029,3 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 054,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 45 279,8 мың теңге;
2) шығындар – 58 084,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3 029,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3029,3 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 029,3 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 12.11.2024 № 21/5- VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджет Архатского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 43 044,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 21 /5-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Архат ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 43 044,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

от 28 декабря 2023 года
№ 12/6-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/6-VІІ  "О бюджете Архатского сельского округа на 2023-2025 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 11мая 2023 года № 3/6-VIІІ от "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022года № 31/6-VІІ "О бюджете Архатского сельского округа на 2023-2025 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 22 августа 2023 года №6/6-VIІІ от "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/6-VІІ"О бюджете Архатского сельского округа на 2023-2025 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 24 октября 2023 года №9/6-VIІІ от "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/6-VІІ "О бюджете Архатского сельского округа на 2023-2025 годы";

2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/6-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2023-2025 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/6-VІІ шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/6-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/6-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы"шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамыздағы № 6/6-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/6-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № 9/6-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/6-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;