О бюджете Токтамысского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/10-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2024 года № 24/10-VIII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 31.12.2024 № 24/10-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Токтамысского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 611,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 252,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 48 359,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 974,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 363,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 363,3 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/10-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/10-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 31.12.2024 № 24/10-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 611,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 252,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 359,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 974,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 363,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 363,3 мың теңге

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 16.07.2024 № 17/10-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджет Токтамысского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 46 988,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 16.07.2024 № 17/10-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 46 988,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

от 28 декабря 2023 года
№ 12/10-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/10-VІІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2023-2025 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 11 мая 2023 года № 3/10-VIІІ от "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/10-VІІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2023-2025 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 22 августа 2023 года № 6/10-VIІІ от "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/10-VІІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2023-2025 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 24 октября 2023 года № 9/9-VIІІ от "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/10-VІІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2023-2025 годы".

2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/10-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2023-2025 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/10-VІІ шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/10-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/10-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамыздағы № 6/10-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/10-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № 9/9-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/10-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.