О бюджете Бегенского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/4-VIII.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 24.01.2024 № 13/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/2-VIІI "О бюджете Бескарагайского района на 2024-2026 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бегенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63287,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов– 60087,0 тысяч тенге;
2) затраты –63287,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/4-VIII шешімі.
Ескерту. Шешімнің тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі тақырыбы өзгермейді – Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 24.01.2024 № 13/5-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2-VIІІ шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63287,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60087,0 мың теңге;
2) шығындар – 63287,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов-0,0 тысяч тенге;
погашение займов-0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-0,0 тысяч тенге.
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бегенского сельского округа на 2024 год в сумме 36045,0 тысяч тенге.

5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-0,0 мың теңге.
2. 2024 жылға арналған Беген ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 36045,0 мың теңге сомасында ескерілсін.