О бюджете Глуховского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/5-VIII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/2-VIІI "О бюджете Бескарагайского района на 2024-2026 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Глуховского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 78378,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8277,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70101,1 тысяч тенге;
2) затраты – 80278,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1900,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1900,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/5-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №11/2-VIІІ шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78378,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –8277,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 70101,1 мың теңге;
2) шығындар – 80278,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1900,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1900,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

7) используемые остатки бюджетных средств – 1900,1 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.04.2024 № 16/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Глуховского сельского округа на 2024 год в сумме 40 623,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата

7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 1900,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.04.2024 № 16/4-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 40623,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының