О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-3-VII "О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 2 июня 2023 года № 3-2-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-3-VII "О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бакинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 61414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57255 тысяч тенге;
2) затраты – 63177,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1763,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1763,3 тысяч тенге, в том числе:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 маусымдағы № 3-2-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-3-VIІ "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61144 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57255 мың теңге;
2) шығындар – 63177,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1763,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1763,3 мың теңге, соның ішінде:

используемые остатки бюджетных средств – 1763,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Бакинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 36331 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 02 июня 2023 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1763,3 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Бақы ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға аудандық бюджеттен 36331 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер карастырылсын.".
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 2 маусымдағы