О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-7-VII "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 2 июня 2023 года № 3-4-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-7-VII "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 169588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39283 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2077 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 128028 тысяч тенге;
2) затраты – 172164,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2576,6 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2576,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2576,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-7-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 маусымдағы № 3-4-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-7-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169588 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39283 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 128028 мың теңге;
2) шығындар – 172164,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2576,6 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2576,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2576,6 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 17850 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 02 июня 2023 года
№ 3-4-VIII
Бюджет Жезкентского поселкового округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"4. Жезкент кенттік округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен 17850 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 2 маусымдағы
№ 3-4-VIII шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР