О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-18-VII "О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 31 октября 2023 года № 9-3-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26-18-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33578 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31730 тысяч тенге;
2) затраты – 34509,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -931,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 931,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 931,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсаңдағы № 26-18-VII "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 қазандағы № 9-3-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-18-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Степной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –33578 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31730 мың теңге;
2) шығындар – 34509,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -931,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 931,1 мың теңге, соның ішінде:
пайдаланылған бюджет қалдықтары – 931,1 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 9439 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 31 октября 2023 года
№ 9-3-VIII
Бюджет Степного сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"3. 2023 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 9439 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 31 қазандағы
№ 9-3-VIII шешіміне
қосымша
2023 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР