О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-2-VII "О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 ноября 2023 года № 10-2-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26-2-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 161113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157383 тысяч тенге;
2) затраты – 161113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 114529 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 10-2-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-2-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161113 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157383 мың теңге;
2) шығындар – 161113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 114529 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын

"4. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 10222 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 23 ноября 2023 года
№ 10-2-VIII
Бюджет Андреевского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"4. 2023 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 10222 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 23 қарашадағы
№ 10-2-VIII шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР