О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-4-VII "О бюджете Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 ноября 2023 года № 10-4-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26-4-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67084,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15030,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51725 тысяч тенге;
2) затраты – 67514,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -430,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 430,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 430,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-4-VII "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 10-4-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-4-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67084,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15030,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 329 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51725 мың теңге;
2) шығындар – 67514,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -430,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 430,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 430,1 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета год в сумме 28353 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 23 ноября 2023 года
№ 10-4-VIII
Бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"3. 2023 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 28353 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 23 қарашадағы
№ 10-4-VIII шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР