О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского район на 2024-2026 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 14-3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 13-2-VIII "О районном бюджете на 2024-2026 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бакинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 38120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30110 тысяч тенге;
2) затраты – 46342,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8222,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8222,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 8222,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.12.2024 № 26-3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бакинского сельского округа на 2024 год в сумме 23000 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бакинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 12 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Бакинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 57 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.12.2024 № 26-3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38120 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30110 мың теңге;
2) шығындар – 46342,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8222,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8222,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8222,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 23000 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2024 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 12 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2024 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 57 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

4-1. Предусмотреть в бюджете Бакинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7041 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 29.08.2024 № 21-3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.12.2024 № 26-3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

4-1. 2024 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағамдағы нысаналы трансферттер 7041 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 29.08.2024 № 21-3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-3-VIII шешімдерімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 14-3-VIII
Бюджет Бакинского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.12.2024 № 26-3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 14-3-VIII шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР