О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 14-16-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 13-2-VIII "О районном бюджете на 2024-2026 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Петропавловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53824 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25919 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1368 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26537 тысяч тенге;
2) затраты – 56936 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3112 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 3112 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.11.2024 № 24-12-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Петропавловского сельского округа на 2024 год в сумме 22740 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 15 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета сумме 74 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.11.2024 № 24-12-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-16-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53824 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25919 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1368 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26537 мың теңге;
2) шығындар – 56936 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3112 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3112 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.11.2024 № 24-12-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 22740 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2024 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 15 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2024 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 74 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.11.2024 № 24-12-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3708 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.11.2024 № 24-12-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

5. 2024 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3708 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.11.2024 № 24-12-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының