О признании утратившим силу решении
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 5 сентября 2023 года № 5/90-VIII. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата области Абай от 28 сентября 2023 года № 6/118-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата области Абай от 28.09.2023 № 6/118-VIII (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Жарминского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 20/174-VІ "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жарминского района" и решение Жарминского районного маслихата от 4 марта 2022 года № 13/219-VІІ "О внесении изменения в решение Жарминского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 20/174-VІ "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жарминского района"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев

Шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 5/90-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 6/118-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 28.09.2023 № 6/118-VIII (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабынының 8-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 20/174-VI шешімінің және "Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 20/174-VI "Жарма ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 4 наурыздағы № 13/219-VIІ шешімінің күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев