О признании утратившим силу решения Жарминского районного маслихата от 30 сентября 2022 года № 21/320-VІI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жарминского районна области Абай"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 13 сентября 2023 года № 5/109-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жарминского районна области Абай" от 30 сентября 2022 года № 21/320-VІI.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 21/320-VII ""Жарма аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 5/109-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабынының 8-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының ""Жарма аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 21/320-VII шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев