О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 4 июля 2023 года № 3-75/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-222/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2023 № 9-222/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 12 352 584,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 750 514,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 384,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 387,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 562 299,4 тысяч тенге;
2) затраты – 12 524 510,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 145,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 305,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 207 071,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 207 071,0 тысяч тенге:
поступление займов – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение займов – 37 305,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 171 926,0 тысяч тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящему решению.

"Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 3-75/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-222/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 9-222/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының "2023-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №22-359/VII шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 352 584,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 750 514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 384,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 387,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 562 299,4 мың теңге;
2) шығындар – 12 524 510,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 145,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 305,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 207 071,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 207 071,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 72 450,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 305,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –171 926,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

10 420,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 420,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 812,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 812,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 812,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 812,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 998 387,0
1
Социальное обеспечение
610 269,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
610 269,0
010
Государственная адресная социальная помощь
610 269,0
2
Социальная помощь
1 272 633,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 272 633,0
004
Программа занятости
710 276,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
133 924,0
007
Оказание жилищной помощи
989,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 576,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
109 755,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114 423,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
57 872,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
137 818,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115 485,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
115 485,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 666,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
104 419,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 400,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 773 123,2
1
Жилищное хозяйство

10 420,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 420,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 812,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4 812,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 812,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 812,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 998 387,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
610 269,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
610 269,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
610 269,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 272 633,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 272 633,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
710 276,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
133 924,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
989,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 576,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
109 755,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114 423,0
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
57 872,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
137 818,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115 485,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
115 485,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 666,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
104 419,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 400,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 773 123,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы

118 806,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
36 431,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
25 283,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 148,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
82 375,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
45 107,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
37 268,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
249 233,0
1
Сельское хозяйство
183 280,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
183 280,0
010
Развитие объектов сельского хозяйствах
183 280,0
6
Земельные отношения
46 378,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
46 378,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
46 378,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19 575,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 575,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 575,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000,0
057
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
1 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
257 677,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
257 677,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
257 677,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
85 815,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
171 862,0
12
Транспорт и коммуникации
1 938 625,2
1
Автомобильный транспорт
1 922 430,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

118 806,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36 431,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 283,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 148,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
82 375,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 107,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
37 268,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
249 233,0
1
Ауыл шаруашылығы
183 280,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
183 280,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
183 280,0
6
Жер қатынастары
46 378,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
46 378,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 378,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19 575,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 575,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18 575,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000,0
057
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
1 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
257 677,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
257 677,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
257 677,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
85 815,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
171 862,0
12
Көлiк және коммуникация
1 938 625,2
1
Автомобиль көлiгi
1 922 430,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі