О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-215/VIII.
В соответствии пунктам 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункту 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №8-185/VIII "О бюджете Урджарского района на 2024-2026 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) Доходы – 29 938,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 322,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –25 616,0 тысяч тенге;
2) затраты –32 396,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -2 458,8 тысяч тенге;

Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-215/VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №8-185/VIII "Үржар ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 938,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 322,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 616,0 мың теңге;
2) шығындар – 32  396,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 458,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-2 458,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов-0,0 тысяч тенге;
погашение займов-0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств- 2 458,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата области Абай от 25.04.2024 № 14-278/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 458,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -2 458,8 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.04.2024 № 14-278/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының