О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-5/9 "О бюджете Шугылбайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 11 декабря 2023 года № 9-7
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Шугылбайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 28-5/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шугылбайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 275,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 786,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –– 50 489,1 тысяч тенге;
2) затраты – 53 275,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение к решению
Кокпектинского районного
маслихата

Көкпекті аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-5/9 "2023-2025 жылдарға арналған Шұғылбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 9-7 шешімі
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шұғылбай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-5/9 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шұғылбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 275,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 786,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 489,1 мың теңге;
2) шығындар – 53 275,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының