Об отмене решения Кокпектинского районного маслихата от 20 июля 2022 года № 21-5/2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 19 марта 2018 года № 20-3/1 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокпектинского районного маслихата области Абай"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 17 апреля 2023 года № 2-6/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Кокпектинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 19 марта 2018 года № 20-3/1 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокпектинского районного маслихата области Абай" от 20 июля 2022 года № 21-5/2 отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель районного маслихата Т. Сарманов

Көкпекті аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 21-5/2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 20-3/1 "Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2-6/5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 20-3/1 "Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 20 шілдедегі № 21-5/2 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов