О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №37-2 "О районном бюджете на 2023–2025 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 октября 2023 года № 10-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы" от 26 декабря 2022 года №37-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177122) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14167930 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2767498 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47165 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 61346 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11291921 тысяч тенге;
2) затраты – 14447505 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61873 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -341448 тысяч тенге;

Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №37-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 10-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №37-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177122 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14167930 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2767498 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47165 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61346 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11291921 мың теңге;
2) шығындар – 14447505 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61873 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 341448 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –341448 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 103500 тысяч тенге;
погашение займов – 41627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 279575 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. В приложениях 2, 3 к исходному решению слова "инвалидов", "детей-инвалидов" заменить словами "лиц с инвалидностью", "детей с инвалидностью".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 341448 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 103500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 279575 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аталған шешімнің 2, 3 қосымшаларындағы "мүгедек балалар", "мүгедек" сөздері "32" сөздерімен ауыстырылсын.

223488
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
84724
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
50452
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
34272
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
80846
010
Развитие объектов сельского хозяйства
80846
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
38411
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
35339
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000
007
Капитальные расходы государственного органа
72
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18850
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
657
057
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
657
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
88172
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
88172
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
47624
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
40330
015
Капитальные расходы государственного органа
218
12
Транспорт и коммуникации
664896
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
664896
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
34694
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
592075
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
38127
13
Прочие
527995
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102574
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы

223488
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
84724
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50452
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34272
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
80846
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
80846
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
38411
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35339
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
72
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18850
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
657
057
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
657
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
88172
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
88172
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
47624
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
40330
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218
12
Көлiк және коммуникация
664896
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
664896
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
34694
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
592075
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
38127
13
Басқалар
527995
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102574
055
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту