О внесений изменений в решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года №38-2
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 3 ноября 2023 года № 11-2
Байзакский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №38-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №177422) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023год в следующих объемах:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 94266тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7415тысячи тенге;
неналоговые поступления – 69тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1145тысячи тенге;
поступления трансфертов – 85637тысячи тенге;
2) затраты – 94823тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -557 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 557 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 76010 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11517тысячи тенге;
неналоговые поступления – 103тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1809тысячи тенге;
поступления трансфертов – 62581тысячи тенге;
2) затраты – 76136тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -126 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 126 тысячи тенге
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 48760тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10865тысячи тенге;
неналоговые поступления – 34тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 352тысячи тенге;
поступления трансфертов - 37509тысячи тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 11-2 шешімі
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №38-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177422 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 94266 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7415 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1145 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85637 мың теңге;
2)шығындар – 94823 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -557 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 557 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 76010 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –103 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1809 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62581 мың теңге;
2)шығындар – 76136 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -126 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126 мың теңге;
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 48760 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10865мың теңге;
салықтық емес түсімдер –34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 352 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37509мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – -136 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 136 тысячи тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Временно исполняющий
обязанности председателя
районного маслихата А. Жамишжанов
Приложение к решению Байзакского районного маслихата от 3 ноября 2023 года №11-2

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -136 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
төрағасының міндетін
атқарушы А. Жәмішжанов
Байзақ аудандық мәслихатының 2023жылғы 3 қарашадағы №11-2 шешіміне қосымша