О бюджете сельских округов Байзакского района на 2024-2026 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 17-2
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 155232 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 92 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1300 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 146216 тысячи тенге;
2) затраты – 155234 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 2 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 41857 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11554 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 92 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1900 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28311 тысячи тенге;
2) затраты – 41857 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 0 тысячи тенге
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 54691 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11503 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 92 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 42596 тысячи тенге;
2) затраты – 54692 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 155232 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 146216 мың теңге;
2)шығындар – 155234 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -2 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 41857 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28311 мың теңге;
2)шығындар – 41857 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 54691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11503 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42596 мың теңге;
2)шығындар – 54692 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – -1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 1 тысячи тенге
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 51455 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6435 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 92 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 650 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 44278 тысячи тенге;
2) затраты – 51455 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 15.03.2024 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенции передаваемых из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2024 год установить в размере 597488 тысяч тенге, в том числе:
Жалгызтюбинский сельский округ – 34060 тысячи тенге;
Диханский сельский округ – 28230 тысячи тенге;
Мырзатайский сельский округ – 28868 тысячи тенге;
Темирбекский сельский округ – 30315 тысячи тенге;
Туймекентский сельский округ – 32000 тысячи тенге;
Жанатурмысский сельский округ – 40232 тысячи тенге;
Кокталский сельский округ – 26142 тысячи тенге;
Ынтымакский сельский округ – 31620 тысячи тенге;
Суханбаевский сельский округ – 30856 тысячи тенге;
Костюбинский сельский округ – 30000 тысячи тенге;
Бурылский сельский округ – 49000 тысячи тенге;
Коптерекский сельский округ – 30494 тысячи тенге;
Улгулинский сельский округ – 31756 тысячи тенге;
Сарыкемерский сельский округ – 51573 тысячи тенге;
Кызылжулдызский сельский округ – 32000 тысячи тенге;
Ботамойнакский сельский округ – 33976 тысячи тенге;
Байтерекский сельский округ – 28103 тысячи тенге.
Сазтерекский сельский округ – 28263 тысячи тенге.

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге;
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 51455 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 650 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44278 мың теңге;
2)шығындар – 51456 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 15.03.2024 №21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 590718 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жалғызтөбе ауылдық округіне – 35839 мың теңге;
Дихан ауылдық округіне – 26097 мың теңге;
Мырзатай ауылдық округіне – 30173 мың теңге;
Темірбек ауылдық округіне – 31582 мың теңге;
Түймекент ауылдық округіне – 30000 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округіне – 38393 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 24955 мың теңге;
Ынтымақ ауылдық округіне – 34193 мың теңге;
Суханбаев ауылдық округіне – 32590 мың теңге;
Қостөбе ауылдық округіне – 26131 мың теңге;
Бурыл ауылдық округіне – 41722 мың теңге;
Көптерек ауылдық округіне – 31609 мың теңге;
Үлгілі ауылдық округіне – 33928 мың теңге;
Сарыкемер ауылдық округіне – 40000 мың теңге;
Қызыл жұлдыз ауылдық округіне – 35065 мың теңге;
Ботамойнақ ауылдық округіне – 35446 мың теңге;
Байтерек ауылдық округіне – 35971 мың теңге;
Сазтерек ауылдық округіне – 27024 мың теңге.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев
Приложение 1 к решению Байзакского районного маслихата 28 декабря 2023 года № 17-2
Бюджет сельских округов Байзакского района на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 15.03.2024 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
І. ДОХОДЫ

3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат төрағасы Б. Ақбаев
Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №17-2 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтер бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 15.03.2024 №21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР