Об установлениии стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 23 августа 2023 года № 7-11
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Байзакского района РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку из местного бюджета к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата Байзакского района в размере не более 50% в порядке определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 сентября 2023 года.
Председатель районного маслихата Б. Акбаев

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақы белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 7-11 шешімі
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметі 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысы 5-тармағының 3)-тармақшасына сәйкес, Байзақ ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте Байзақ ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 50% пайыздан аспайтынкөлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қыркүйегінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат төрағасы Б. Ақбаев