О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2023 года № 13-2
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 855 570 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 554 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 104 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 172 965 тысяч тенге;
2) затраты – 13 654 294 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 238 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 81 224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 986 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -58 081 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 855 962 тысяч тенге:
поступления займов – 81 224 тысяч тенге;
погашение займов – 23 143 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 855 570 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5 554 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 104 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 172 965 мың теңге;
2) шығындар – 13 654 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 238 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 81 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 986 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 081 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 855 962 мың теңге;
қарыздар түсімі – 81 224 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 143 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 797 881 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 04.03.2024 № 17-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем трансфертов бюджетам аульных округов на 2024 год определяются на основании постановления акимата Жамбылского района.
3. В соответствии с пунктом 1 статьй 510 Налогового кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) установить на 2023-2025 года повышение ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 505, 506 и пунктом 5 статьей 531 Налогового кодекса, на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем.

бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 797 881 мың теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 04.03.2024 №17-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жамбыл ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
3. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 510 бабының 1 тармағына сәйкес 2023-2025 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық кодексінің 505, 506 және 531 бабының 5 тармағында белгіленген тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелерді 50 пайызға жоғарылату белгіленсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в объеме 50 000 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жамбылского
районного маслихата М. Шайдаев
1-приложение к решению Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №13-2
Бюджет Жамбылского района на 2024 год
Сноска. Приложение 1-в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 04.03.2024 № 17-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4. 2024 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерв 50 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
5. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат төрағасы М. Шайдаев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №13-2 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 04.03.2024 №17-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

31274
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1818178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
127012
013
Капитальные расходы государственного органа
32800
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1658366
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
356000
040
Развитие объектов государственных органов
356000
494
Отдел предпринимательства и промышленностирайона (города областного значения)
33359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
24847
003
Капитальные расходы государственного органа
8512
02
Оборона
78312
122
Аппарат акима района (города областного значения)
78312
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19771
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
27405
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
31136
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
38798
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38798
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
38798
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1103717
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
441555
005
Государственная адресная социальная помощь
441555
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
374330
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
71071
006
Оказание жилищной помощи
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
135437
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7310
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62750
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

31274
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1818178
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127012
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32800
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1658366
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
356000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
356000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
33359
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті,өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24847
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8512
02
Қорғаныс
78312
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
78312
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19771
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
27405
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдардың құрылмаған елді мекендердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
31136
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
38798
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38798
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
38798
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1103717
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
441555
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
441555
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
374330
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
71071
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
135437
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7310
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
62750
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

65377
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
30577
006
Землеустройство, проведимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел.
34000
007
Капитальные расходы государственного органа
800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5372
057
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
5372
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33787
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33787
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
28787
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5000
12
Транспорт и коммуникации
769999
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
769999
022
Развитие транспортной инфраструктуры
26370
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
58956
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
173162
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
511511
13
Прочие
1006676
452
Отдел финансов района (города областного значения)
50000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
50000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
331023
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
331023
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
625653
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
625653
14
Обслуживание долга
9
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
9
15
Трансферты

65377
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30577
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
34000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5372
057
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
5372
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33787
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33787
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28787
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
12
Көлік және коммуникация
769999
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
769999
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
26370
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
58956
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық) қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
173162
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
511511
13
Басқалар
1006676
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
50000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
50000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
331023
064
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
331023
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
625653
079
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік
625653
14
Борышқа қызмет көрсету
9
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9
15
Трансферттер

456000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
39613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
31101
003
Капитальные расходы государственного органа
8512
02
Оборона
77361
122
Аппарат акима района (города областного значения)
77361
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19650
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
27405
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
30306
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
38798
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38798
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
38798
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1010758
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
519427
005
Государственная адресная социальная помощь
519427
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
317063
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
71071
006
Оказание жилищной помощи
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
121599
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7310
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62750
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51833
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
174268
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52455
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

456000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
39613
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті,өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31101
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8512
02
Қорғаныс
77361
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
77361
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19650
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
27405
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдардың құрылмаған елді мекендердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
30306
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
38798
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38798
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
38798
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1010758
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
519427
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
519427
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
317063
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
71071
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
121599
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7310
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
62750
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курортық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл мамандарының қызметтерімен қамтамасыз ету
51833
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
174268
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52455
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

56000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
56000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
33513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
27573
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5940
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
206382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
47121
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
159111
006
Капитальные расходы государственного органа
150
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
036
Развитие газотранспортной системы
10000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136371
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22768
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22768
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
49857
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
49857
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20144
010
Развитие объектов сельского хозяйства
20144
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
38361
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
35361
006
Землеустройство, проведимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел.
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5241
057
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
5241
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39982
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39982
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

56000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
56000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
33513
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27573
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
5940
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
206382
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47121
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
159111
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
09
Отын энергетика және жер қойнауын пайдалану
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
136371
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22768
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22768
462
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
49857
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49857
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20144
010
Ауылшаруашылығы объектілерін дамыту
20144
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
38361
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35361
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5241
057
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
5241
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39982
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39982
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

62750
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51833
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47120
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
109111
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11602
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1365107
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31006
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
30456
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
550
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1193030
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1052937
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
140093
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34728
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
16287
028
Развитие коммунального хозяйства
18441
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
106343
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
6890
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
99453
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1882034
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
633615
003
Поддержка культурно-досуговой работы
598973
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
34642
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
444121
011
Развитие объектов культуры
444121
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

62750
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курортық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл мамандарының қызметтерімен қамтамасыз ету
51833
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168933
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47120
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
109111
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11602
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1365107
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31006
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
30456
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
550
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1193030
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1052937
004
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
140093
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34728
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
16287
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
18441
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
106343
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
6890
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
99453
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1882034
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
633615
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
598973
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
34642
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
444121
011
Мәдениет объектілерін дамыту
444121
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі