О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №35-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2023 года № 2-5
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 35-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 600 592,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 392 621,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 909,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 115 062,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 922 933,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 85 855,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 045,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85 855,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85 855,0 тысячи тенге;
поступление займов – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение займов – 59 045,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 341,0 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного
маслихата З. Бурлибаев
Приложение к решению
Жуалынского районного
маслихата № 2-5 от 28 апреля
2023 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 35-2 от 23 декабря
2022 года
Районный бюджет на 2023 год
Категория Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
І.ДОХОДЫ

"2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2-5 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 600 592,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 392 621,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 39 909,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –53 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 115 062,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 922 933,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 85 855,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 144 900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 045,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 855,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 855,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 144 900,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59 045,0 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 322 341,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 сәуірдегі
№ 2-5 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1. КІРІС