О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №35-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 17 августа 2023 года № 6-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 35-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жуалынского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 617 867,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 401 121,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 69 909,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 84 500,0тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 062 337,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 940 208,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 85 855,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 045,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 тамыздағы № 6-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 617 867,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 401 121,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 69 909,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –84 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 062 337,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 940 208,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 85 855,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 144 900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 045,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 85 855,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85 855,0 тысячи тенге;
поступление займов – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение займов – 59 045,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 341,0 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного
маслихата З. Бурлибаев

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 855,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 855,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 144 900,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59 045,0 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 322 341,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
төрағасы З. Бурлибаев

13 318
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
128 208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
55 174
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
71 564
006
Капитальные расходы государственного органа
820
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
650
09
Топливно-энергетического комплекса и прочие услуги в сфере недропользования
59 660
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
59 660
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 660
036
Развитие газотранспортной системы
59 660
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
299 159
01
Сельское хозяйство
223 132
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
61 948
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
39 498
006
Капитальные расходы государственного органа
450
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
161 184
010
Развитие сельскохозяйственных объектов
161 184
06
Земельные отношения
35 327
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35 327
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24 627
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой в другую
1 000
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 700
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
40 700
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
40 700
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
40 700
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 099
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 099
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36 099
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

13 318
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
128 208
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 174
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
71 564
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
820
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерін және ұйымдарының күрделі шығыстары
650
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
59 660
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
59 660
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 660
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
59 660
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
299 159
01
Ауыл шаруашылығы
223 132
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
61 948
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 498
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналаы ағымдағы трансферттер
22 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
161 184
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
161 184
06
Жер қатынастары
35 327
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35 327
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 627
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
1 000
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7 000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 700
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
40 700
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
40 700
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
40 700
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 099
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 099
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36 099
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер