О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 36-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2023-2025 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 августа 2023 года № 7-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2022 года №36-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 36-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сельских бюджетов и села Бауыржан Момышулы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1.1. Село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 317 256 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 85 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231 749 тысяч тенге;
2) затраты – 320 962 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 706 тысяч тенге.
1.2. Актюбинский сельский округ
1) доходы – 298 792 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 292 539 тысяч теңге;
2) затраты – 299 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 794 тысяч тенге.

Жуалы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 36-2 "2023-2025 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 тамыздағы № 7-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 36-2 "2023-2025 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2023-2025 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1.1. Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 317 256 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 85 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 231 749 мың теңге;
2) шығындар – 320 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 706 мың теңге.
1.2. Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 298 792 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 292 539 мың теңге;
2) шығындар – 299 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 794 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 437 тысяч тенге.".
Приложения 1-14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного
маслихата З. Бурлибаев
Приложение к решению Жуалынского районного маслихата от 28 августа 2023 года №7-2
Приложение 1 к решению Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2022 года №36-2
Бюджет село Бауыржан Момышулы на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 437 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 тамыздағы
№ 7-2 шешіміне 1-қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 36-2 шешіміне 1-қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР